Nerds Gummy Clusters Fruits (45g)
Nerds Gummy Clusters Fruits (45g)
- ✔ Mix van fruitige smaken – Elke cluster is een explosie van zoetigheid en crunch.
- ✔ Ideale portie – Handige verpakking voor snelle snackmomenten.
- ✔ Snoepplezier voor jong en oud – Uniek textuurspel van gummy en Nerds.
€ 1,95
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
Nerds Gummy Clusters Fruits (45g)
De Nerds Gummy Clusters Fruits (45g) zijn kleurrijke clusters met een zachte gummy binnenkant en een knapperige laag klassieke Nerds in diverse fruitige smaken.
KENMERKEN
- Fruitige variatie – Smaken als sinaasappel, druif, aardbei en meer in één snoepje.
- Crunchy & chewy – Perfecte balans van texturen voor ultiem snoepplezier.
- Compact formaat – Ideaal om mee te nemen of als snelle traktatie.
GEBRUIKSTIPS
Geniet van deze zoetzure snoepjes als tussendoortje, bij feestjes of als kleurrijke taartdecoratie.
INHOUD/GEWICHT
45g
INGREDIËNTEN
Suiker, glucosestroop, gelatine, citroenzuur, natuurlijke en kunstmatige aroma’s, kleurstoffen (E129, E133, E132), glansmiddel.
ALLERGIE-INFORMATIE
Kan sporen bevatten van melk, soja en noten.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 30g)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 120 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 10mg |
| Totaal koolhydraten | 28g |
| Suikers | 25g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US1450 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Nerds Gummy Clusters Fruits (45g)
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op