Prime Hydration Tropical Punch UK (16.9oz/500ml) EU Compliance
-33%
Prime Hydration Tropical Punch UK
- ✔ Verfrissende Tropische Punch Smaak – Een heerlijke mix van tropische vruchten die je dorst perfect lessen.
- ✔ EU Compliance – Voldoet aan de Winkel per categorie- en drankreglementen van de EU voor je gemoedsrust.
- ✔ Gezond en Hydraterend – Bevat essentiële vitaminen en elektrolyten voor optimale hydratatie.
€ 2,99
€ 1,99
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
PRIME HYDRATION TROPICAL PUNCH UK (16.9oz/500ml)
De Prime Hydration Tropical Punch UK (500ml) biedt een verfrissende tropische smaak die perfect is voor hydratatie.
KENMERKEN
- Tropische punch smaak voor een verfrissende ervaring.
- Bevat geen suiker, ideaal voor een gezonde hydratatie.
- Verpakt in een handige fles van 500ml.
GEBRUIKSTIPS
Geniet van de Prime Hydration Tropical Punch als een dorstlesser na het sporten of om je dag te verfrissen.
INHOUD/GEWICHT
500ml
INGREDIËNTEN
Water, kokoswater, tropisch vruchtensap, citroenzuur, kunstmatige smaakstoffen.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat geen bekende allergenen.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 500ml)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 20 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 0mg |
| Totaal koolhydraten | 5g |
| Suikers | 0g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US824 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Prime Hydration Tropical Punch UK (16.9oz/500ml) EU Compliance
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op