Prime Hydration Tropical Punch UK 12 x (16.9oz/500ml) EU Compliance
-32%
Prime Hydration Tropical Punch UK 12 x (16.9oz/500ml) EU Compliance
- ✔ Verschillende tropische smaken – Perfect voor liefhebbers van fruitige, tropische smaken.
- ✔ 12-pack formaat – Het 12-pack biedt voldoende voorraad voor meerdere dagen of gedeeld gebruik.
- ✔ EU-naleving – Voldoet aan de Europese gezondheids- en veiligheidseisen.
€ 34,88
€ 23,88
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
PRIME HYDRATION TROPICAL PUNCH UK (500ml)
De Prime Hydration Tropical Punch UK (500ml) biedt een tropische mix van smaken voor een verfrissende dorstlesser die je energie geeft en je gehydrateerd houdt.
KENMERKEN
- Tropische punch smaak voor een exotische ervaring.
- Geen toegevoegde suikers, ideaal voor een gezonde dorstlesser.
- Bevat elektrolyten voor herstel en hydratatie.
GEBRUIKSTIPS
Perfect voor na een zware training of op een warme zomerdag voor een verfrissende dorstlesser.
INHOUD/GEWICHT
500ml
INGREDIËNTEN
Water, Elektrolyten, Natuurlijke smaakstoffen, Vitaminen.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat geen bekende allergenen.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 500ml)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 10 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 0mg |
| Totaal koolhydraten | 2g |
| Suikers | 0g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US829 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Prime Hydration Tropical Punch UK 12 x (16.9oz/500ml) EU Compliance
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op