Prime Hydration Meta Moon UK 12 x (16.9oz/500ml) EU Compliance
-32%
Prime Hydration Meta Moon UK 12 x (16.9oz/500ml) EU Compliance
- ✔ Mysterieuze Meta Moon smaak – Verken de unieke smaak die een kosmische ervaring biedt.
- ✔ 12-pack – Ideaal voor dagelijks gebruik en gedeelde momenten met vrienden of familie.
- ✔ EU-naleving – Voldoet volledig aan de EU-regelgeving voor productveiligheid.
€ 34,88
€ 23,88
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
PRIME HYDRATION META MOON UK 12 x (500ml)
De Prime Hydration Meta Moon UK 12 x (500ml) bevat 12 flessen met de unieke Meta Moon-smaak voor een verfrissende ervaring, ideaal voor het verbeteren van je hydratatie en herstel.
KENMERKEN
- Meta-moon smaak voor een unieke hydratatie-ervaring.
- Geen toegevoegde suikers, perfect voor een gezonde dorstlesser.
- Bevat elektrolyten voor herstel en hydratatie.
GEBRUIKSTIPS
Drink een fles na je training of wanneer je behoefte hebt aan verfrissing en hydratatie.
INHOUD/GEWICHT
12 x 500ml
INGREDIËNTEN
Water, Elektrolyten, Natuurlijke smaakstoffen, Vitaminen.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat geen bekende allergenen.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 500ml)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 10 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 0mg |
| Totaal koolhydraten | 2g |
| Suikers | 0g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US832 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Prime Hydration Meta Moon UK 12 x (16.9oz/500ml) EU Compliance
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op