Prime Hydration Lemon Lime UK 12 x (16.9oz/500ml) EU Compliance
-32%
Prime Hydration Lemon Lime UK 12 x (16.9oz/500ml) EU Compliance
- ✔ Verfrissende citroen-limoen smaak – De perfecte balans van citrus voor een verkwikkend effect.
- ✔ 12-pack – Het ideale formaat voor langdurige hydratatie op meerdere dagen.
- ✔ EU-naleving – Voldoet aan de EU-normen voor Winkel per categorieveiligheid en kwaliteitscontrole.
€ 34,88
€ 23,88
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
PRIME HYDRATION LEMON LIME UK 12 x (500ml)
De Prime Hydration Lemon Lime UK 12 x (500ml) bevat 12 flessen met de verfrissende smaak van citroen en limoen, ideaal om je gehydrateerd te houden tijdens de dag.
KENMERKEN
- Citroen-limoen smaak voor een verfrissende en fruitige dorstlesser.
- Geen toegevoegde suikers, geschikt voor een gezonde levensstijl.
- Bevat elektrolyten voor een snelle hydratatie en herstel.
GEBRUIKSTIPS
Geniet van een fles na het sporten of als je dorst hebt op een warme dag.
INHOUD/GEWICHT
12 x 500ml
INGREDIËNTEN
Water, Elektrolyten, Natuurlijke smaakstoffen, Vitaminen.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat geen bekende allergenen.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 500ml)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 10 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 0mg |
| Totaal koolhydraten | 2g |
| Suikers | 0g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US833 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Prime Hydration Lemon Lime UK 12 x (16.9oz/500ml) EU Compliance
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op