Kool Aid Jammers Tropical (177ml)
Kool Aid Jammers Tropical
- ✔ Exotische Tropische Smaak – Een verfrissende mix van tropische vruchten die je smaakpapillen verwennen.
- ✔ Handig en Gemakkelijk – Perfect formaat om mee te nemen, ideaal voor onderweg.
- ✔ Perfect voor elke gelegenheid – Geniet van de tropische smaak op feesten, school of gewoon als verfrissing.
€ 0,99
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
KOOL AID JAMMERS TROPICAL (177ml)
De Kool Aid Jammers Tropical (177ml) biedt een exotische smaakervaring, perfect voor een tropische verfrissing!
KENMERKEN
- Tropische fruitsmaken voor een verfrissende ervaring.
- Handige verpakking voor onderweg.
- Ideaal voor kinderen of als snelle dorstlesser.
GEBRUIKSTIPS
Geniet van de Kool Aid Jammers Tropical als een tropische traktatie op elk moment van de dag.
INHOUD/GEWICHT
177ml
INGREDIËNTEN
Water, suiker, kunstmatige smaakstoffen, citroenzuur.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat geen bekende allergenen.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 177ml)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 80 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 10mg |
| Totaal koolhydraten | 21g |
| Suikers | 21g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US801 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Kool Aid Jammers Tropical (177ml)
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op