Herr's Baked Cheese Curls (4oz/113gr)
Herr’s Baked Cheese Curls (4oz/113gr)
- ✔ Gekookte kaas-curls – Heerlijk krokante kaas-curls voor een luchtige snack.
- ✔ Romige kaas – De kaas in deze snack is rijk en romig voor een rijke smaakbeleving.
- ✔ Ideaal om te delen – De perfecte snack voor feestjes of wanneer je iets lekkers wil delen met vrienden.
€ 2,89
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
Herr’s Baked Cheese Curls (4oz/113gr)
Herr’s Baked Cheese Curls (113g) zijn een heerlijk knapperige snack, gebakken voor extra crunch en een rijke kaassmaak die je niet snel zult vergeten.
KENMERKEN
- Gebakken voor extra crunch.
- Verpakt in een 113g zak.
- Heerlijke kaassmaak die iedereen lekker vindt.
GEBRUIKSTIPS
Geniet van Herr’s Baked Cheese Curls als een smakelijke snack tijdens je vrije tijd.
INHOUD/GEWICHT
113g (4oz)
INGREDIËNTEN
Maïsmeel, plantaardige olie, kaaspoeder, zout.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat melk en gluten.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 1 ounce)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 150 kcal |
| Totaal vet | 8g |
| Sodium | 200mg |
| Totaal koolhydraten | 17g |
| Sugars | 1g |
| Eiwit | 2g |
Meer informatie
| Internal ID | US614 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Herr's Baked Cheese Curls (4oz/113gr)
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op