Charms Sweet'N Sour Pops (0.63oz/17.7g)
Charms Sweet'N Sour Pops (0.63oz/17.7g)
- ✔ Zoet en zuur – Geniet van de perfecte balans tussen zoet en zuur in deze lollipops.
- ✔ Handig formaat – Het formaat is ideaal voor onderweg.
- ✔ Populaire lollipops – Een favoriet voor mensen die van een zuurzoete smaak houden.
€ 0,49
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
CHARMS SWEET'N SOUR POPS (17.7g)
De Charms Sweet'N Sour Pops (17.7g) zijn lollies met een unieke zoet-zure smaak. Perfect voor mensen die van een beetje pit houden!
KENMERKEN
- Zoet en zuur voor een leuke smaakervaring.
- Ideaal voor liefhebbers van zure snoepjes en degenen die van variatie houden.
- Perfect voor een verfrissende pauze of als snack tijdens het werk of school.
GEBRUIKSTIPS
Geniet van de Charms Sweet'N Sour Pops als een zoet-zure traktatie voor een energieke boost.
INHOUD/GEWICHT
17.7g
INGREDIËNTEN
Suiker, Maïszetmeel, Glycerine, Kunstmatige smaakstoffen.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat geen bekende allergenen.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 17.7g)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 65 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 0mg |
| Totaal koolhydraten | 17g |
| Suikers | 16g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US850 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Charms Sweet'N Sour Pops (0.63oz/17.7g)
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op