Badia Rainbow Sugar (4oz/113.4g)
Badia Rainbow Sugar (4oz/113.4g) – Suiker met een regenboog van kleuren voor het versieren van je desserts.
- ✔ Kleurige suikermix – Voeg een kleurrijke toets toe aan koekjes en cakes.
- ✔ Ideaal voor decoreren – Perfect voor het versieren van cupcakes en andere zoetigheden.
- ✔ Veelzijdig – Gebruik het voor het afwerken van ijs, koekjes, of gebak.
€ 3,99
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
BADIA RAINBOW SUGAR (4oz/113.4g)
De Badia Rainbow Sugar (113.4g) is een kleurrijke suiker die je desserts een extra feestelijke uitstraling geeft. Voeg deze kleurrijke suiker toe aan gebakjes, koekjes, en meer!
KENMERKEN
- Kleurige suiker voor het versieren van je favoriete lekkernijen.
- Perfect voor koekjes, cupcakes, en taarten.
- Verhoogt de visuele aantrekkingskracht van je gebak.
GEBRUIKSTIPS
Gebruik het als decoratie voor je gebakjes en desserts voor een kleurrijke en zoete afwerking.
INHOUD/GEWICHT
113.4g
INGREDIËNTEN
Sucrose, kunstmatige kleurstoffen.
ALLERGIE-INFORMATIE
Kan sporen van gluten bevatten.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 1g)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 4 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 0mg |
| Totaal koolhydraten | 1g |
| Sugars | 1g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US358 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Badia Rainbow Sugar (4oz/113.4g)
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op