Badia Fajita Marinade (10oz/295.74ml)
Badia Fajita Seasoning (2.75oz/78g) – A spicy seasoning blend for fajitas, tacos, and more.
- ✔ Spicy and bold – Adds heat and flavor to your dishes.
- ✔ Great for fajitas – Perfect for seasoning meats, veggies, and even tofu.
- ✔ Versatile – Can be used in a variety of Tex-Mex dishes.
€ 3,49
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
BADIA FAJITA MARINADE (10oz/295.74ml)
De Badia Fajita Marinade (295.74ml) is de perfecte marinade om je fajita-gerechten smaakvol te maken, met een heerlijke mix van kruiden en specerijen.
KENMERKEN
- Smaakvolle marinade voor fajita's, tacos en andere Mexicaanse gerechten.
- Ideaal voor vlees, vis, of groenten.
- Handig en snel in gebruik voor een intense smaak.
GEBRUIKSTIPS
Marineer je favoriete vlees, vis of groenten voor minstens 30 minuten en bak ze daarna voor de perfecte fajita’s.
INHOUD/GEWICHT
295.74ml
INGREDIËNTEN
Azijn, sojasaus, citroensap, knoflook, ui, en specerijen.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat soja.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 2 eetlepels)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 20 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 180mg |
| Totaal koolhydraten | 5g |
| Sugars | 4g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US293 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Badia Fajita Marinade (10oz/295.74ml)
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op