Airheads Orange (0.55oz/16gr)
Airheads Orange (0.55oz/16gr)
- ✔ Orangesmaak – De frisse en zoete smaak van sinaasappel maakt dit een heerlijke snack.
- ✔ Handig formaat – Gemakkelijk mee te nemen en snel te genieten.
- ✔ Populaire snoep – Een favoriete smaak voor veel mensen.
€ 0,49
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
AIRHEADS ORANGE (16g)
De Airheads Orange (16g) biedt een zoete sinaasappelsmaak die je een verfrissende, citrusachtige ervaring geeft.
KENMERKEN
- Sinaasappelsmaak voor een verfrissende, fruitige traktatie.
- Perfect voor onderweg of als snack voor een zoete pauze.
- Leuk om te delen met vrienden of familie.
GEBRUIKSTIPS
Geniet van een Airheads snoepje voor een verfrissende ervaring of deel het met anderen voor plezier.
INHOUD/GEWICHT
16g
INGREDIËNTEN
Suiker, Maïszetmeel, Kunstmatige smaakstoffen, Citroenzuur.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat geen bekende allergenen.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 16g)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 60 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 0mg |
| Totaal koolhydraten | 15g |
| Suikers | 13g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US843 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Airheads Orange (0.55oz/16gr)
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op