Airheads Blue Rasberry (15.6g)
Airheads Blue Raspberry (15.6g)
- ✔ Blauwe frambozensmaak – Een zoete en fruitige smaak die je smaakpapillen prikkelt.
- ✔ Handig formaat – Ideaal voor een snelle zoetigheidssnack wanneer je maar wilt.
- ✔ Populaire snoep – Bekend om zijn heerlijke smaak en textuur.
€ 0,49
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details
AIRHEADS BLUE RASPBERRY (15.6g)
De Airheads Blue Raspberry (15.6g) is een heerlijke zoet en zuur snoepje met een verfrissende blauwe frambozensmaak die je smaakpapillen zal verwennen.
KENMERKEN
- Blauwe framboos smaak die zoet en verfrissend is.
- Ideaal voor tussendoortjes, snoepjes en traktaties.
- Perfect voor onderweg of voor een snelle zoetigheid.
GEBRUIKSTIPS
Geniet van een Airheads snoepje als tussendoortje of deel ze met vrienden.
INHOUD/GEWICHT
15.6g
INGREDIËNTEN
Suiker, Maïszetmeel, Kunstmatige smaakstoffen, Citroenzuur.
ALLERGIE-INFORMATIE
Bevat geen bekende allergenen.
VOEDINGSWAARDEN (per portie / 15.6g)
| Voedingsstof | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 60 kcal |
| Totaal vet | 0g |
| Natrium | 0mg |
| Totaal koolhydraten | 15g |
| Suikers | 13g |
| Eiwit | 0g |
Meer informatie
| Internal ID | US838 |
|---|
Reviews
Schrijf uw eigen review
Airheads Blue Rasberry (15.6g)
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar van Maandag t/m Vrijdag van 10:00 tot 18:00
Neem contact met ons op